findable - daj się znaleźć w internecie

ZDOBYĆ
NAJWYŻSZE MIEJSCA
W WYSZUKIWARKACH

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer lacinia dictumst Donec lobortis Nunc. Libero sed at eros congue pretium ac et mauris Phasellus sed.tortor Vestibulum et. Zapytaj o wycenę pozycjonowania.

foto

Budowa wizerunku w internecie

Pozycjonowanie stron dla firm

W porównianiu z innymi formami reklamy pozycjonowanie strony WWW jest jedną z najskuteczniejszych metod promocji swoich produktów w Internecie. Celem pozycjonowania jest osiagnięcie ruchu na stronie jak największej liczby odwiedzających ze stron o podobnej tematyce, zorienotwanych na dany produkt czy usługę.

  1. Wysokie pozycje na frazy powiązane z profilem działalnością firmy.
  2. Pewność, że każda podstrona jest dobrze widoczna i zoptymalizowana w internecie.
  3. Wzrost liczby klientów.
  4. Wzrost sprzedaży, liczby partnerów biznesowych.
  5. Wzmocnienie wizerunku firmy u partnerów biznesowych i konkurencji.

Najważniejsze korzyści jakie otrzymuje Twoja firma dzięki pozycjonowaniu.

fota

Obecnie wiele firm zastanawia się nad zwiększeniem przychodów ze sprzedaży przez internet. Największy ruch na stronie generowany jest poprzez ruch z wyszukiwarek może on stanowić ponad 90% odwiedzajacych dla nowych stron. Istotne staje się zdobycie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania na "słowa kluczowe" związane jak w największym stopniu z profilem działalności danej firmy.

Jeżeli po wpisaniu w wyszukiwarce danej frazy otrzymujemy ponad 100 000 wyników i firma chce być na najwyższym miejscu na daną frazę, potrzebne jest zrozumienie jak działają wyszukiwarki, a także wiedza na tematy optymalizacji witryny i marketingu internetowego.
Wybór domeny i zbudowanie strony internetowej stanowi tylko początek.

Długookresowa strategia biznesowa

Pozycjonowanie stron stanowi fundament długoterminowej strategii tworzenia biznesu w internecie i ma bezpośrednie przełożenie na obroty w handlu elektronicznym. Działania SEO przynoszą trwałe rezultaty i stanowią także korzyść dla wyszukiwarek internetowych. Wyszukiwarki kładą duży nacisk w kierunku prezentacji jak najlepszych wyników.
SEO pozwala na lepszą prezentację treści, produktów czy usług związanych z wpisanym zapytaniem w wyszukiwarkach.
Pozycjonowanie stanowi najlepszy sposób pozwalający użytkownikowi internetu na znalezienie dokładnie tego czego poszukuje.

Co to jest pozycjonowanie?

Dowiedz się co to jest pozycjonowanie i dlaczego pozycjonowanie w wyszukiwarkach jest ważne dla twojej firmy.

Etapy pozycjonowania w wyszukiwarkach?

Poznaj dokładnie etapy pozycjonowania w wyszukiwarkach.

Określenie grupy docelowej

Początkowym etapem pozycjonowania jest określenie dla kogo ta strona ma być. Jaki model zostanie przyjęty B2B czy B2C, czy będzie to serwis społecznościowy, czy może sklep internetowy?


Nasia klienci: